Переклад документів (Київ) – це означає, що переклад документів буде виконаний у терміни, які є необхідними клієнту. Бюро перекладів у Києві виконає термінове переведення документів у необхідні терміни без втрати якості. Якщо у вас є потреба замовити офіційний переклад документів терміново, звертайтесь до менеджерів компанії за контактними телефонами або оформлюйте заявку у нас на сайті. Популярність термінового перекладу обумовлена ​​тим, що сучасний лад бізнесу передбачає дефіцит часу і тому виникають ситуації, коли деякі завдання мають бути виконані «на вчора». Пошук компанії, яка зможе виконати переклади документів терміново без втрати якості, ставати актуальною проблемою для багатьох. Дізнайтесь, як отримати якісний терміновий переклад договорівили переклад інструкцій.

перевод документов киев

Ціни на переклад документів

Головним завданням агенції перекладів «InTime» при скороченні термінів виконання замовлення є збереження належної якості роботи, що здається. У деяких випадках це дуже складне завдання, яке вимагає залучення додаткових редакторів. Тому термінові замовлення оцінюють за підвищеним тарифом.

В залежності від обсягу перекладеного тексту, складності та терміновості, вартість перекладу оцінюватиметься за подвійним або полуторним тарифом. У деяких випадках, коли переклад потрібно виконати надстроково, послуги можуть оцінюватися з коефіцієнтом 2,5.

Ціни на переклад документів у стандартному режимі виконання ви можете переглянути в розділі ціни на переклад документів. Як уточнювалося раніше, вартість на даній сторінці вказана за виконання перекладу загальної тематики у стандартні терміни.

Термінові переклади, як уточнювалося раніше, оцінюються за подвійним або полуторним тарифом. Наприклад, якщо переклад вам потрібен на сьогодні, терміновий переклад документів розраховуватиметься за подвійним тарифом. Якщо терміновий переклад документів вам необхідний на завтра, вартість перекладу буде розрахована за повторюваним тарифом. Півторний тариф застосовується, якщо швидкість перекладу не перевищує 15 умовних сторінок. Якщо швидкість перекладу становить понад 15 умовних сторінок на день, то ціна буде розрахована за подвійним тарифом. Ціни на додаткові послуги, наприклад, терміновий нотаріальний переклад документів ціна ви можете переглянути, перейшовши за посиланням. Інші послуги, які ви можете замовити до основної послуги – письмовий переклад  – ви можете переглянути в меню зліва.

Ми часто працюємо з перекладом документів, тому ми знаємо, що потрібно нашим замовникам, нижче ви можете переглянути ціни на найпоширеніші послуги.

Ціни на послуги бюро перекладів InTime у даній категорії (2022 р.)*