Рівненське бюро перекладів InTime

Київське бюро перекладів InTime пропонує свої  послуги у Рівному та Рівненській області. Завдяки великому штату перекладачів, редакторів та дружній команді менеджерів ми можемо пропонувати свої послуги не тільки в Києві, а й по всій Україні. . На даний момент всі послуги бюро перекладів в Рівному надаються на онлайн основі. Тобто ви можете надіслати свій запит онлайн через пошту або через сайт, протягом 15 хвилин Вам нададуть відповідь стосовно вартості перекладу та термінів виконання. Ваш переклад ми зможемо надіслати вам електронною поштою або у випадку завірення перекладу – Новою Поштою на відділення або адресною доставкою.

рівненське бюро перекладів

Ціни на переклад м. Рівне

Бюро перекладів Рівне – InTime пропонує послуги перекладу за конкурентними цінами. Переклад документів в Рівному ви можете замовити будь-якої тематики та складності. Також завдяки великій команді перекладачів переклади будуть виконані швидко та якісно.

Рівненське бюро перекладів InTime також надає послуги нотаріального перекладу та перекладу із завіренням печаткою бюро перекладів. Нижче наведені ціни на переклад у м. Рівне.

Назва послуги Ціна, грн.
Письмовий переклад документів від 45 грн./1 сторінка
Нотаріальне завірення 115 грн./1 документ
Завірення печаткою бюро перекладів 35 грн./1 документ
Доставка документів від 50 грн.
Оформлення документів для подальшого друку (для каталогів, інструкцій і т.д.) від 50 грн./1 фактична сторінка
Терміновий переклад та у вихідні 1,15 коефіцієнт від стандартної ціни
Інші додаткові послуги (редагування тексту носієм мови, редагування тексту корректором, пошук інформації) від 50 грн.

Ціни на переклад документів вказані за 1 умовну сторінку загальної тематики. 1 сторінка – 1800 символів з пробілами. При замовленні перекладу технічної, юридичної, медичної, фінансової тематики діє націнка за складність перекладу від 1,1 до 1,5 від базового тарифу. Ви можете дізнатися остаточну вартість перекладу, надіславши ваші документів нам поштою.  Для перекладу достатньо фото або скан-копій документів.

Завірений переклад документів

Якщо у вас з’явилася необхідність виконати переклад документів та їх завірити нотаріально (тобто потрібен нотаріальний переклад документів або офіційний) або завірити печаткою бюро (сертифікований переклад), то ви також можете замовити ці послуги в Рівному в InTime не виходячи з вашого офісу чи будинку.При перекладі документів з нотаріальним засвідченням ми виконаємо переклад, узгодимо його з вами, завіримо та надішлемо поштою виконаний переклад. Нотаріальний переклад м. Рівне коштує – 115 грн./1 документ за завірення, а ціна на переклад документів – від 45 грн. за 1 сторінку. Більш детально ви зможете ознайомитися з цінами на нашому сайті або проконсультуватися із співробітниками нашої компанії.

Як замовити переклад

Ви можете надіслати ваш запит нам в пошту. Протягом 15 хвилин вам нададуть відповідь щодо ціни перекладу та вартості додаткових послуг. А також нададуть відповідь щодо додаткових послуг та їх вартості.  Рівненське бюро перекладів – це професійна команда перекладачів, редакторів та менеджерів проектів, які допоможуть вам отримати якісний переклад документів за приємними цінами.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (16 оценок, среднее: 4,81 из 5)
Загрузка...