Письмові переклади документів у Житомирі ви можете замовити в агенції перекладів InTime. Для перекладу документів та їх засвідчення нотаріально чи печаткою бюро потрібне лише якісне фото документів чи скан-копія. Ми зможемо виконати переклад та завірити його необхідним чином. За готовністю клієнту надсилається скан документа, а також сам оригінал документа Новою Поштою.

Ціни на переклад у Житомирі

Вартість перекладу та засвідчення документів ніяк не відрізняється від вартості перекладу у Києві чи інших горлах. На вартість перекладу може впливати лише складність тексту, якість вихідника, термін виконання замовлення, а також вимоги щодо засвідчення..

Всі ціни на послуги ви можете переглянути на відповідній сторінці нашого сайту – ціни бюро перекладів.

Щоб отримати розрахунок вартості та термінів виконання саме вашого замовлення ви можете надіслати ваші файли нам у пошту, протягом 15 хвилин ми надамо вам відповідь детальну щодо вартості та термінів. Також надамо вам відповіді на ваші запитання, якщо у вас вони виникнуть, крім цього, ви можете легко звернутися до наших менеджерів по контактним телефонам. В даному випадку ми зможемо лише попередньо озвучити ціну та терміни.

Бюро перекладів із засвідченням у Житомирі

Засвідчення перекладу документів у Житомирі відбувається так само, як і завжди. Жодних особливостей немає. Ви надсилаєте нам оригінал документів (тільки у разі завірення до копії або до оригіналу) або скан-копії, ми завіряємо документи та надсилаємо їх вам поштою.

При завіренні дуже важливі деталі – ПІБ згідно із закордонним паспортом, цифрами, датами, назвами міст тощо. Дану інформацію бажано надавати до замовлення, але в разі потреби ми можемо надати текст перекладу ще до завірення. Ви зможете його перевірити та внести необхідні коментарі.

Як замовити переклад документів у Житомирі

Щоб замовити переклад документів в Житомирі, вам потрібна тільки якісна скан-копія документа. Ви можете її надіслати нам у пошту або через сайт, ми переведемо та завіримо документи. Оригінал відправимо в пошту, а у разі необхідно знімемо скан-копії та надамо вам їх.

Термінові переклади у Житомирі

Часто клієнтам потрібно терміновий переклад документів, тобто день у день або великий обсяг у стислий термін. У разі варто вказувати необхідні терміни виконання перекладу тексті листа. Це допоможе нам оперативніше обробити ваш запит та вказати можливості виконання замовлення. Іноді термінове замовлення виконати складно, тому ми не відмовляємо, а пропонуємо альтернативні варіанти. В даному випадку ви зможете вибрати найбільш підходящий вам варіант.

Посилання
  1. Про Житомир
  2. Офіційний сайт міста Житомир