Завірений переклад документів Київ означає, що після виконання перекладу він буде завірений чи нотаріально, чи печаткою бюро перекладів. Іншими словами, залежно від характера наданого на переклад документа та способів його подальшого використання ми допоможемо вам завірити ваш документ нотаріально або печаткою бюро перекладів. Нотаріальний переклад і засвідчення печаткою бюро перекладів мають свої особливості. Про ці особливості Ви можете переглянути на сторінках нашого сайту в розділі Послуги. Ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання поштою або контактними телефонами. Також Ви можете замовити письмовий переклад документів у бюро перекладів київ через форму онлайн замовлення або написавши нам на пошту. Вже через 15 хвилин вам прийде відповідь з точної вартості та термінами здачі перекладу.

Ціна на завірений переклад документів Київ

Завірений переклад документів оцінюється, виходячи з вартості перекладу та вартості засвідчення документів. Вартість засвідчення перекладу складає: нотаріальне засвідчення перекладу – від 150 грн. 00 коп. за один документ. Засвідчення печаткою бюро перекладів – від 50 грн. 00 коп.

Вартість самого перекладу оцінюється окремо від засвідчення. Наприклад, вартість перекладу документа з російської на українську обсягом 30 сторінок складе – 750 грн. 00 коп., а нотаріальне засвідчення перекладу – 150 грн. Відповідно, загальна вартість перекладу становитиме – 900 грн. Нотаріальне посвідчення перекладу завжди оплачує на нього можуть бути лише знижки, наприклад вартість нотаріального завірення може бути 150 грн. Мінімальна ціна складає 150 грн. Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів становить – 50 грн., але воно може бути безкоштовним у разі перекладу великих текстів, тощо. 

Також ви можете переглянути статтю про перекладі документів для візи в США.

Назва послуги Вартість послуги
Нотаріальне засвідчення перекладу від 150 грн./1 документ
Засвідчення перекладу нотаріально, яке було виконано не бюро перекладів InTime від 150 грн./1 документ + 1 грн. кожна сторінка після 5
Засвідчення печаткою бюро 35 грн./1 документ
Доставка документів від 50 грн.
Термінове засвідчення перекладу нотаріуса 150 грн./1 документ
Інші додаткові послуги (віднімання носієм мови, пошук інформації, тощо) від 50 грн.

 

Термін виконання

Всі ціни на переклад, які вказані в розділі Ціни на переклад є актуальними цінами. Ціни, розміщені на інших сторінках нашого сайту або на зовнішніх ресурсах, можуть бути неактуальними. Вартість завірення вказана на відповідних сторінках сайту та є актуальними.

Завірення перекладу Київ не впливає на швидкість перекладу, якщо кількість документів, які потрібно завірити, не перевищує 10. Якщо документів більше, можливо, знадобиться більше часу на засвідчення перекладу. Якщо таке трапиться, ми обов’язково Вас попередимо про це. Завірений переклад документів дуже відповідальний переклад, і тому ми завжди надсилаємо переклад документівна узгодження клієнтів.

Завірений терміновий переклад

Але ви завжди можете замовити терміновий засвідчений переклад документів київ або із засвідченням печаткою бюро перекладів. Зверніть увагу, що переклад із засвідченням не може бути зданий у день замовлення. Терміновий переклад із засвідченням може бути наданий, наприклад, якщо у вас є 15 документів і вони необхідні на завтра вже засвідчені. У такому разі Ви зможете надати Вам термінове переведення документів.

Нотаріальне посвідчення перекладу в терміновому порядку дуже рідко можливо здійснити, але ви можете надіслати документи нам у пошту або заповнити форму онлайн замовлення. Запевнення перекладу Київ зроблено так, щоб ви змогли замовити цю послугу швидко та комфортно. Протягом 15 хвилин ми дамо вам відповідь про вартість та терміни перекладу, а також, якщо вам потрібен терміновий переклад з нотаріальним завіренням, ми відразу дамо Вам відповідь, чи зможемо ми це зробити і скільки часу це займе.

Замовити прорахунок вартості перекладу

Гарантія якісного перекладу

Бюро перекладів Київ InTime гарантує якість послуг. Гарантія поширюється попри всі види письмових перекладів. Для того, щоб переконатися в якості наших послуг, ви можете замовити безкоштовний тестовий переклад. Тестові нотаріально засвідчені переклади не здійснюються, лише переклад без нотаріального засвідчення. Засвідчення перекладу завжди оплачується.

За більш детальною інформацією про послугу “завірений переклад документів” звертайтесь за консультацією до менеджерів компанії InTime або Ви можете написати нам листа на нашу електронну пошту.

Обов’язково перед замовленням нотаріально засвідчення або засвідчення печаткою бюро перекладів вкажіть правильний переклад назви компанії, ПІБ тощо. Якщо даної інформації у нас не буде, то ми перекладатимемо цю інформацію на свій розсуд.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (25 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...