Письмовий переклад для приватних осіб – це переклад документів для посольства, переклад текстів власного блогу, переклад особистих переписок, переклад резюме, переклад документів для візи, переклад дипломів та атестатів тощо.

Письмовий переклад документів та текстів для приватних осіб відрізняється від перекладу для корпоративних клієнтів обсягом, частотою замовлень перекладу, умовами перекладу, формою оплати. Виходячи з цих умов, ми пропонуємо трохи інші умови співпраці для приватних осіб

.

Дізнатись вартість перекладу

Ціни на переклад та форма оплати

Оцінка вартості переказу для приватних осіб та корпоративних осіб не відрізняється. За одну умовну сторінку прийнято 1800 символів із пробілами, діють такі ж націнки за складність перекладу та терміновість перекладу, крім перекладу документів для посольства та віз. Такі документи шаблонні та націнка за терміновість зазвичай становить 50%..

Для приватних осіб, залежно від перекладу та необхідних додаткових вимог, ми пропонуємо оплату за рахунком, як фіз. особа, готівкою в офісі або на рахунок ПриватБанку. Якщо переказ необхідний в електронному варіанті без запевнень, то Вам підійде оплата на рахунок ПриватБанку або щоб не їхати зайвий раз до нас в офіс. Якщо переклад Вам необхідний з нотаріальним засвідченням або з засвідченням печаткою бюро перекладів, Ви можете оплатити послугу перекладу в офісі при отриманні перекладу. →Перейти до розділу Ціни на переклад. Бюро перекладів з нотаріальним засвідченням InTime допоможе вам перекласти ваші документи, а також виконати їхнє засвідчення у нотаріуса або штампом агентства.

У таблиці вказані ціни на найбільш поширені послуги бюро перекладів InTime для приватних осіб

Назва послуги Вартість послуги
Письмовий переклад від 60 грн./1 сторінка
Нотаріальне засвідчення перекладу 150 грн./1 документ
Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
Доставка документів від 50 грн.
Верстка документів (оформлення 1 до 1 з оригіналом для PDF файлів і т.д.) від 50 грн./1 фактична сторінка документа
Терміновий переклад документів 1,5-2 тариф від стандартної ціни
Інші додаткові послуги (віднімання носієм мови, пошук інформації тощо) від 50 грн.

Нотаріальний переклад та засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів

Існує два види засвідчення: засвідчення перекладу у нотаріуса і засвідчення печаткою бюро перекладів. При нотаріальному засвідченні документів переклад підшивається до копії документа (можливо до нотаріальної копії документа або до оригіналу), на останній сторінці ставиться друк нотаріуса, підпис нотаріуса, підпис перекладача. Якщо переклад підшивається до оригіналу або нотаріальної копії документа, то переклад документа матиме таку ж юридичну силу, як і оригінал документа.

При засвідченні печаткою бюро перекладів підтверджується, що переклад було виконано дипломованим перекладачом у спеціалізованій компанії та текст перекладу відповідає оригіналу документа. Таке запевнення необхідно, наприклад, коли вам потрібен переклад стандартних документів, наприклад, переказ довідки про доходи.

Докладніше про засвідчення та вартість засвідчень Ви можете переглянути у відповідних розділах: Нотаріальне засвідчення перекладу і Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів.

Заказать заверенный перевод

Термінове переведення документів

Термінове переведення документів виконується у терміни, які вказується клієнт. Якщо терміни перекладу впливають на якість перекладу, ми виконуємо розрахунок вартості виходячи з вказівок клієнта. Якщо терміни можуть вплинути на якість перекладу, ми пропонуємо інші терміни перекладу та ще кілька варіантів, які відрізняються за термінами та за вартістю. Терміновий переклад документів залежно від обсягу перекладу та терміновості оцінюється за подвійним тарифом або за півторним тарифом. Також на націнку перекладу впливає мова перекладу та читабельність документів. Детальніше про терміновий переклад Ви можете переглянути в розділі Терміновий переклад документів та текстів.

Націнка за терміновість перекладу не нараховується на нотаріальне засвідчення та засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів, а лише вартість самого перекладу.

Заказать письменный перевод документов

Послуги бюро перекладів для приватних осіб
Додаткові послуги Бюро перекладів Київ