Переклад резюме, ціна, Київ

Переклад резюме є дуже важливим моментом у працевлаштуванні будь-якої людини за кордоном, а також є дуже ефективним інструментом пошуку роботи за світлицею. Найчастіше переклад резюме на англійську. Щоб якість перекладу була високою, і Ви не червоніли перед майбутніми роботодавцями, ми залучаємо лише професійних перекладачів бюро переводов InTime, которые превосходно владеют языком перевода, а также будут выполнять перевод с использованием верной терминологии и с сохранением стиля оригинала документа.

Часто у нас вимагають створення резюме англійською мовою або іншою іноземною мовою. На жаль, написанням резюме ми не займаємося, а лише перекладом.

Переклад резюме – якість

Переклад резюме англійською або іншою мовою здійснюється дипломованим українським перекладачем, який спеціалізується на певній тематиці перекладу. Хоча резюме не має певної тематики, але, залежно від сфери Вашої діяльності, воно може набути, наприклад, характеру технічного, економічного або юридичного тексту.

Також кожен переклад резюме, крім того, що виконується профільним спеціалістом, додатково вичитується редактором. Вичитка редактором означає, що переклад додатково перевіряється щодо помилок, неузгодженостей і правильності перекладу тих чи інших термінів. Для деяких видів замовлень ми пропонуємо також переклад носієм мови, а точніше вичитування носієм мови. Докладніше на сторінці

переклад резюме носієм мови.

Переклад резюме – ціни

Переклад резюме оцінюється, виходячи з мови перекладу, терміну перекладу, обсягу перекладу, а також в залежності від додаткових вимог та послуг до перекладу. Ціни, які ми вказуємо, є остаточними і не змінюються до кінця роботи з вашим документом..

Чинники, що впливають на вартість:

  • Мова перекладу. Переклад резюме на англійську та переклад резюме на німецьку оцінюється за різними тарифами, всі тарифи вказані в розділі ціни на переклад.
  • Терміновість перекладу. Терміновий переклад резюме оцінюється за подвійним тарифом. Переклад резюме терміново виконується в день замовлення.
  • Обсяг переказу. Залежно від обсягу вашого резюме та необхідної мови перекладу вартість відрізнятиметься. Важливо: кількість фактичних сторінок не впливає на вартість, ціни розраховуються на основі фактичної кількості символів.
  • Складність перекладу. Різні резюме мають різну складність. Все залежить від вашої діяльності, а також від того, яку інформацію ви надали в тексті резюме. За необхідності залучення більш кваліфікованого профільного перекладача ми будемо змушені розрахувати вартість згідно зі стандартними націнками за складність.

Ціни на послуги бюро перекладів InTime у даній категорії*

Назва послуги Вартість послуги
Письмовий переклад резюме від 60 грн./1 сторінка
Переклад супровідного листа від 60 грн./1 сторінка
Складання резюме за запитом
Розміщення резюме на сайтах пошуку роботи (іноземні сайти) за запитом
Терміновий переклад резюме 1,5-2 тариф від стандартної ціни
Інші додаткові послуги (віднімання носієм мови, пошук інформації тощо) від 50 грн.

* Ціни не є публічною офертою.

** Вказана в таблиці ціна відноситься до мовної пари українсько-російської, як першої по порядку в нашому прайс-листі. Ціни іншими мовами Ви можете побачити на наступній сторінці.

Терміни перекладу резюме

Перекласти резюме англійською або іншою європейською іноземною мовою ми можемо на наступний робочий день – це стандартний термін виконання замовлення. При замовленні термінового перекладу ми виконуємо переклади відповідно до термінів, які потрібні клієнту.

У деяких випадках термін виконання замовлення може зрушити залежно від додаткових вимог до перекладу. Наприклад, переклад резюме з вичитуванням носієм мови виконується протягом 1-2 робочих днів. Якщо вам потрібно додатково розмістити резюме на іноземному сайті тощо, терміни в такому разі будуть розраховані індивідуально..

Як замовити переклад

Щоб замовити переклад резюме або дізнатися вартість перекладу резюме, Ви можете:

  • надіслати документи нам у пошту,
  • заповнити форму онлайн замовлення,
  • відвідати наш офіс та передати резюме.

Так як резюме зазвичай у всіх є в електронному вигляді, то найбільш вдалий варіант – відправити його до нас у пошту. Обов’язково уточнюйте всі необхідні вимоги до перекладу у листі, таким чином, ми зможемо надати у листі у відповідь найбільш обширну інформацію на Ваш запит. Наприклад, у листі вказуйте – переклад резюме на англійську або переклад резюме на французьку, термін виконання – потрібен переклад на завтра, розмістіть ще резюме на такому-то сайті. Ми дамо Вам відповідь протягом 15 хвилин після отримання Вашого листа.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (15 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Loading...