Переклад документів з румунської, на румунську

Переклад документів з румунської або на румунську – є однією з профільних послуг  бюро перекладів InTime. Ми надаємо послуги письмового перекладу з румунської на українську або російську протягом усього часу існування агентства перекладу. Для цієї мови ми можемо також виконати засвідчення перекладу у нотаріуса або печаткою бюро перекладів, якщо така потреба у вас виникне.

Ціни на послуги

Переклад з румунської мови або переклад документів румунською мовою оцінюється за єдиним тарифом, тобто ціна не залежить від спрямованості перекладу. З іншого боку, вартість перекладу може вплинути термін виконання замовлення, складність тексту, необхідність засвідчення (додається вартість засвідчення за 1 документ), а також інші додаткові вимоги, які можуть виникнути у клієнта.

Попередню вартість перекладу ви можете дізнатись за контактними телефонами у співробітників компанії. Якщо ж вас цікавить переклад з румунської на українську або російську і ви хочете дізнатися точну вартість, то вам варто надіслати документи нам у пошту. Протягом 15 хвилин ми надамо вам точну відповідь про вартість та термін виконання замовлення.

Нижче вказані ціни на переклад документів на румунську та українську, а також на переклад документів з румунської.

Ціни на письмовий переклад документів у Києві

Назва послуги Вартість послуги
Письмовий переклад документів від 250 грн./1 сторінка
Нотаріальне засвідчення перекладу 150 грн./1 документ
Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
Доставка документів від 50 грн.
Верстка документів (оформлення 1 до 1 з оригіналом для PDF файлів і т.д.) від 50 грн./1 фактична сторінка документа
Терміновий письмовий переклад 1,5-2 тариф від стандартної ціни
Інші додаткові послуги (віднімання носієм мови, пошук інформації тощо) від 50 грн.

Завірений переклад

Завірити переклад можна нотаріально або печаткою бюро перекладів. Нотаріальний переклад документів з румунської або румунської істотно відрізняється від такого ж перекладу, але завіреного печаткою бюро перекладів. Щоб дізнатися більше про ці типи завірення – відвідайте відповідні сторінки нашого сайту, посилання на них вказані вище.

Щоб точно бути впевненим, що у вас приймуть документи, варто уточнити необхідний вид засвідчення безпосередньо в тій установі, куди ви подаватимете документи. Ми можемо вас також проконсультувати щодо виду засвідчення, але не стосовно того, який саме тип засвідчення вам потрібний.

Як замовити переклад

Щоб замовити переклад документів на румунську або з румунської, ви можете надіслати документи нам у пошту або через форму онлайн замовлення. Також ви можете відвідати наш офіс, але перед відвідуванням варто проконсультуватися зі співробітниками компанії щодо можливості виконання вашого замовлення, тому що в деяких випадках наші можливості можуть не співпадати з вашими потребами.

При надсиланні документів нам онлайн, ми протягом 15 хвилин надамо вам точну відповідь про вартість та термін виконання замовлення.