Переклад свідоцтва з нотаріальним завіренням, Київ

Переклад свідоцтв – що потрібно знати, як правильно замовити, а також на що звернути увагу? На всі питання та багато іншого ви зможете прочитати на цій сторінці. 

Свідоцтво – це офіційний документ, який підтверджує будь-який факт, що має юридичне значення (про народження, шлюб, про зміну прізвища, про реєстрацію), або право особи. Переклад свідоцтв також, як і переклад довідок є шаблонним видом перекладу, який має свої особливості, які необхідно враховувати при перекладі. У цій статті ми розповімо докладніше про те, як правильно замовляти такі переклади, і що потрібно знати про переклад свідоцтв.

перевод свидетельств на английский, немецкий, с английского, немецкого

Ціни на переклад свідоцтв

Вартість перекладу свідоцтва практично будь-якого виду оцінюється як вартість перекладу однієї умовної сторінки перекладу з/на необхідну мову. Наприклад, переклад свідоцтва про народженняна англійську мову оцінюється як одна сторінка перекладу з української на англійську мову. Переклад свідоцтва про шлюб з української на російську мову оцінюється як одна умовна сторінка перекладу з української на російську мову.

Іншими словами, якщо ви шукайте, як перекласти свідоцтво про народження на англійську ви потрапили туди, куди потрібно, ми зможемо безкоштовно проконсультувати вас і легко виконати переклад за вас. Також завдяки кур’єрській доставці ми зможемо надати вам документи до офісу або додому. Переглянути ціни ви можете у розділі за посиланням. На вартість перекладу свідоцтва не впливає складність перекладу тощо. Вплинути може лише терміновість перекладу та рівень читабельності документа. Швидкість перекладу свідоцтв становить приблизно 10 свідоцтв будь-якого виду на день. При терміновому перекладі швидкість перекладу становить понад 50 свідоцтв на добу. Націнка за терміновість переказу розраховується, виходячи з термінів переказу.

Наприклад, терміновий переклад свідоцтва, іншими словами, переказ буде зданий у день замовлення, а точніше протягом години після замовлення, буде оцінено за подвійним тарифом, а переказ свідоцтв кількістю великою 10 – на наступний день і буде оцінено за полуторним тарифом.

На вартість також може вплинути на читабельність свідоцтва. Якщо свідоцтво нечитабельне, то, можливо, буде націнка за складність перекладу, оскільки його необхідно передруковувати і розпізнавати. Щоб такого не трапилося, у випадку, якщо ваше свідчення є нечитабельним, розпізнайте його самостійно та надайте його нам у текстовому форматі.

Ціни на послуги бюро перекладів InTime у даній категорії

Назва послуги Вартість послуги
Письмовий переклад свідоцтва* від 60 грн./1 свідоцтво
Нотаріальне засвідчення перекладу 150 грн./1 документ
Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
Доставка документів від 50 грн.
Подвійне запевнення 200 грн./1 документ
Терміновий переклад свідоцтва 1,5-2 тариф від стандартної ціни
Інші додаткові послуги від 50 грн.

* Ціни не є публічною офертою.

** Вказана в таблиці ціна відноситься до мовної пари українсько-російської, як першої по порядку в нашому прайс-листі. Ціни іншими мовами Ви можете побачити на наступній сторінці.

Дізнатись вартість та терміни перекладу

Нотаріальний переклад свідоцтва

Нотаріально засвідчений переклад свідоцтва, наприклад, про шлюб або народження матиме таку ж юридичну силу, як і оригінал документа. При нотаріальному засвідченні перекладу переклад документа підшивається до копії документа (у деяких випадках до нотаріальної копії документа), на останній сторінці ставиться підпис перекладача, що засвідчує відповідність перекладу оригіналу, а також підпис та друк нотаріуса, що засвідчує особу перекладача..

Вартість нотаріального перекладу. Нотаріальний переклад свідоцтва про шлюб на німецький або нотаріально засвідчений переклад свідоцтва про народження на англійську мову буде розрахований виходячи з актуального тарифу на переклад на ці мови, а також виходячи з вартості самого нотаріального засвідчення. Вартість нотаріального засвідчення становить 105 грн. / 1 документ, незалежно від мови перекладу.

Ми також хотіли б уточнити, що вартість засвідчення, перекладу та інших послуг досить часто змінюється, приблизно раз на 6-8 місяців. Ми, на жаль, не можемо змінити всі публікації на сайті вчасно, тому для перегляду актуальних цін просто відвідайте відповідні сторінки нашого сайту, які розміщені зверху сайту та збоку зліва.

Замовити переклад свідоцтва з нотаріальним засвідченням

Переклад свідоцтв: особливості перекладу

При перекладі свідоцтв особливу увагу необхідно звертати на переклад ПІБ, назв компаній, населених пунктів, переклад печаток. Всі ці моменти дуже важливі при перекладі і можуть мати негативний вплив при поданні документів до установ, наприклад, до посольства. Наприклад, при перекладі ПІБ ми керуємося постановою Кабінету Міністрів про транслітерацію, але ця постанова змінюється і наш переклад, можливо, не співпадатиме з перекладом, який ви робили раніше. Іншими словами, переклад назв, ПІБ тощо. варто надати нам заздалегідь.

Ще однією особливістю є те, що переклад свідоцтв про народження, про шлюб про зміну імені будь-якою мовою вимагає переклад печаток, які є на свідченнях. Іноді документи на переклад нам надають у вигляді фотографій або скан-копій, на яких не видно друку. У такому випадку, якщо скан-копія або фотографія вийшла неякісною, краще її переробити або надати нам інформацію, яка є на друку в текстовому форматі.

Переклад свідчень, як уточнювалося вище, найчастіше необхідний нотаріальним запевненням. Для того, щоб ви не хвилювалися щодо якості перекладу, ми надаємо послугу  узгодження перекладу до запевнення. Це означає, що переклад Ви побачите до завірення, і зможете внести коригування у переклад, якщо захочете.

Як замовити переклад свідоцтв

Щоб замовити переклад свідоцтв ви можете надіслати їх нам електронною поштою або підвести їх нам в офіс. Ми знаходимося на Подолі. У першому випадку ми дамо Вам відповідь щодо вартості та термінів здачі перекладу протягом 15 хвилин після отримання нами документів на переклад. Якщо ви підвезете свідоцтва до нас в офіс, ми розповімо Вам про вартість перекладу та терміни здачі перекладу в офісі. Також Ви можете заповнити форму онлайн замовлення на нашому сайті та надіслати документи, використовуючи цю форму. Докладніше про нас Ви можете прочитати на сторінці Бюро переводов InTime.

Замовити переклад свідоцтв

Приклади документів, які ми можемо перекласти:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (14 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...