Переклад довідки для візи, посольства, навчання, роботи

Переклад довідок є одним із найпростіших, але найвідповідальніших видів перекладів. Переклад довідок має свої особливості, які необхідно враховувати під час перекладу. Ми пропонуємо переклад довідок з і більш ніж 72 мовами світу. Також ви можете скористатись такими додатковими послугами, як терміновий переклад, нотаріальне засвідчення перекладу та засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів.

перевод справки, справок, на английский, цена, заказать, киев

Замовити переклад довідок

Ціна на переклад довідок

Переклад довідок має шаблонний характер перекладу, як правило. Оцінюється переклад довідок за ціною однієї умовної сторінки. Наприклад, переклад довідки з місця роботи з української на російську мову оцінюється, як одна перекладацька сторінка з української на російську, тобто в 30 грн. Також оцінюється переклад інших шаблонних довідок та іншими мовами, наприклад, переклад довідки про несудимість на англійську або переклад довідки з банку на німецьку.. Переглянути всі ціни Ви можете в розділі  за посиланням.

Хочемо звернути увагу, що всі ціни на переклад, засвідчення та інші послуги, які вказані на даній сторінці можуть бути не актуальними, оскільки вони часто змінюються, і ми не встигаємо оновити усі сторінки. Тому найкраще дивитися ціни на відповідних сторінках сайту, які розміщені в меню зверху та зліва.

Якщо довідка не є шаблонною, то вартість перекладу буде оцінена, виходячи з кількості символів у документі та актуальної ціни на переклад. На вартість перекладу довідок не впливає складність перекладу. Ціна на переклад медичних довідок буде такою самою, як і на переклад довідки з роботи. На ціну можуть вплинути терміновість перекладу та формат, в якому Ви надаєте нам файл на переклад, тобто читабельність довідки.

Терміновий переклад довідок. Націнка за терміновість перекладу довідки зазвичай становить 50% вартості перекладу довідки у звичайному режимі. Наприклад, переклад довідок для посольства у звичайному режимі з української на російську становить 60 грн./1 довідка. При терміновому перекладів вартість перекладу однієї довідки становитиме 90 грн. Детальніше про терміновий переклад ви можете прочитати на сторінці терміновий переклад документів та текстів.

Ціни на послуги бюро перекладів InTime у даній категорії

Назва послуги Вартість послуги
Письмовий переклад довідки від 60 грн./1 довідка
Нотаріальне засвідчення перекладу 150 грн./1 документ
Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
Доставка документів від 50 грн.
Терміновий переклад довідки 1,5-2 тариф від стандартної ціни
Інші додаткові послуги від 50 грн.

Переклад довідок: терміни

Переклад довідок або переклад довідки здійснюється наступного дня після підтвердження замовлення. Оскільки довідки невеликого об’єму, перекладач може виправити більше 12 довідок на добу. Але на швидкість може вплинути читабельність довідок та мова перекладу. Але швидкість зазвичай становить 12 довідок на добу. Для уточнення термінів перекладу довідок, ви можете надіслати скан-копії довідок або фотографії нам у пошту та протягом 15 хвилин ми відповімо вам щодо вартості та термінів здачі перекладу. Якщо вам потрібний терміновий переклад довідок, обов’язково уточніть це при надсиланні до Ваших довідок.

Переклад довідки та завірення

Переклад довідок або переклад довідки, наприклад переклад довідки про несудимість, необхідно завірити чи нотаріально, чи печаткою бюро перекладів. Теж стосується й такої послуги, як переклад довідки із банку. Такі переклади завжди засвідчуються. Тільки іноді, наприклад, для посольства Великобританії ви можете завірити документи особисто, а для посольства Великобританії взагалі не потрібне запевнення. Іноді для надання перекладу довідки він має бути засвідчений у нотаріуса чи печаткою бюро перекладів, яке виконувало переклад. Вид завірення може відрізнятися залежно від установи, куди Ви подаватимете документи, цілі подачі документа тощо.

Як уточнювалося вище, переклад довідок або переклад довідки можна завірити лише двома способами. Основною відмінністю між двома даними засвідченнями є те, що за нотаріального засвідчення переклад довідки має таку саму юридичну силу, як і оригінал довідки. При засвідченні перекладу печаткою бюро перекладів немає. Процедуру та інші особливості запевнень Ви можете переглянути на сторінках нашого сайту: нотариальное заверение перевода і Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів.

Замовити засвідчений переклад довідок

Переклад довідки: важливо

Переклад довідок або переклад довідки, наприклад, переклад довідки про несудимість має свої особливості, які необхідно враховувати під час перекладу. При перекладі довідок різних видів головним є відповідність перекладу оригіналу, правильний переклад ПІБ, назв компанії тощо. Переклад ПІБ важливо надавати нам разом з оформленням замовлення, тому що на виправлення перекладу, наприклад, з нотаріальним завіренням може піти чимало часу. Ми перекладаємо ПІБ згідно з постановою Кабінету Міністрів України про транслітерацію, але ця постанова дуже часто змінюється і обіцяти, що перекладений нами варіант Вашого ПІБ співпадатиме з раніше перекладеними варіантами, на жаль, ми не можемо.

Надіслати документи на переклад

Переклад довідок – види

 • переклад довідки з роботи;
 • переклад довідки про відсутність судимості;
 • переклад довідки зі школи чи інституту;
 • переклад довідки про розлучення або шлюб;
 • переклад виписки з особового рахунку;
 • переклад довідки про зміну імені або прізвища;
 • переклад згоди на виїзд дитини;
 • переклад довідки з інституту;
 • переклад медичної довідки;
 • переклад інших довідок.

Бюро перекладів Київ InTime своїм клієнтам пропонує такі послуги в даній категорії перекладів:

 • Швидкий переклад довідок протягом одного дня;
 • Переклад довідок на будь-яку європейську мову;
 • Невисока вартість перекладу;
 • Максимально точний переклад;
 • Кур’єрська доставка перекладу;
 • Терміновий переклад;
 • Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів;
 • Засвідчення перекладу у нотаріуса;
 • Гнучка система знижок.

Щоб замовити переклад довідок або переклад довідки, наприклад переклад довідки про несудимість Ви можете надіслати документи нам у пошту і протягом 15 хвилин ми дамо Вам відповідь про вартість та терміни виконання перекладу. Щоб ми змогли розрахувати правильний термін здачі перекладу, а також вартість перекладу, обов’язково вказуйте всі необхідні умови – терміни виконання перекладу, необхідність засвідчення тощо.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (20 оценок, среднее: 4,95 из 5)
Loading...