Київське бюро перекладів InTime у районах столиці представлено у всіх районах. Ви можете замовити переклад документів та текстів із засвідченням документів або без виходу з дому. Для цього вам потрібні лише фото документів або скан-копії, а також ви можете надати текст у будь-якому зручному для вас форматі.

Звісно, пандемія вплинула також і нас. На даний момент представлений офіс на Подолі, але ви можете замовити переклад та кур’єрську доставку по Києву.

Бюро перекладів InTime у районах Києва

 1. Почайна (Петрівка)
 2. Святошин 
 3. Печерськ
 4. Оболонь
 5. Поділ
 6. Голосіївський
 7. Позняки
 8. Солом’янський район
 9. Дарницький
 10. Троєщина

Як замовити переклад у бюро перекладів InTime

Щоб замовити переклад, ви можете надіслати документи нам у пошту або через сайт. Протягом 15 хвилин ми надамо вам детальну відповідь вартості перекладу та терміни виконання перекладу. Також у нашій відповіді буде представлена детальна відповідь на всі ваші запитання, а також ми поставимо вам уточнюючі питання, якщо у нас вони виникнуть. Ви також можете отримати консультації щодо такої послуги, як переклад документів.

Завірений переклад документів

Завірений переклад документів це:

 1. Нотаріальний переказ;
 2. Завірений печаткою бюро перекладів;
 3. Сертифікований переклад.

Складність із кур’єрською доставкою може виникнути у випадку, якщо вам потрібний переклад та засвідчення документів до оригіналу. В даному випадку потрібно надіслати оригінали нам на адресу офісу. Ми, чекаючи на ваші документи, буде виконувати переклад і як тільки отримаємо ваші документи, одразу їх завіримо і відправимо їх назад.

В інших випадках ви можете надіслати нам фото документів або скан-копії – цього буде достатньо для засвідчення перекладу та перекладу.