Переваги роботи

1.Якість Для нашого Бюро перекладів «InTime » найважливішим моментом співпраці було завжди і залишається – якість перекладів, що виконуються. Ми працюємо лише з професійними перекладачами. Якщо Вам необхідний юридичний переклад документів, Вашими документами буде займатися спеціаліст, який чудово володіє не лише іноземною мовою, а й юридичною термінологією. Іншими словами, перекладачі працюють лише з тією тематикою перекладів, у якій мають великий досвід роботи.

2. Конфіденційність. Бюро перекладів «InTime» піклується про конфіденційність документів, переданих нам для перекладу та клієнтів, які звертаються до нас.

Замовляючи переклади у нас, Ви можете бути впевнені в їх збереженні та конфіденційності. У нашому Агентстві використовуються найсучасніші технології захисту інформації.

3. Терміни. Кваліфікований персонал Бюро перекладів «Інтайм» завжди підемо Вам назустріч. Переклад будуть виконані у відповідних тимчасових рамках. Термін виконання Ваших перекладів обумовлюється до початку виконання перекладів. Також ми надаємо терміновий переклад документів.

4. Вартість. Ціни на переклад завжди були і залишаються найкращими на ринку перекладацьких послуг Києва. Ми цінуємо плідну та довгострокову співпрацю. Вартість Вашого перекладу буде озвучена завжди до початку перекладу. Протягом усієї роботи з Бюро перекладів «Інтайм» Ви можете розраховувати на фіксовану вартість.

5. Репутація. Починаючи з нами, Ви можете бути впевнені в якості та термінах виконання Ваших замовлень. Ви можете ознайомитись з нашими постійними клієнтами у відповідному розділі. Працюючи з компаніями найвищого рівня, ми дотримуємося найкращої якості перекладу та найкращого сервісу обслуговування наших клієнтів.

6. Зручна система оплати. Бюро перекладів «InTime» розробило найлояльнішу та найзручнішу систему оплати для наших клієнтів. Всі наші клієнти можуть розраховуватись у нас в офісі. За потребою наші замовники можуть оплачувати виконані перекази за безготівковим розрахунком. У зв’язку з частими зверненнями наших клієнтів з Росії та Європи ми надаємо можливість оплати в будь-якій валюті світу. Ми приймаємо платежі у доларах, євро, рублях. Усі платежі офіційні. Усі угоди супроводжуються всіма необхідними документами.

7. Індивідуальний підхід. За кожним клієнтом Бюро перекладів Київ «InTime» закріплено окремого менеджера, який контролює виконання всіх Ваших перекладів. Всі Ваші замовлення перекладатимуть лише перекладачі-фахівці, які працюють лише з Вашою тематикою перекладів.

8. Пробний переклад . Ми завжди готові виконати пробний переклад, щоб Ви були впевнені у нашій якості перекладів. Ви зможете визначитися з якістю того чи іншого перекладача, тому що ми надаємо відразу кілька варіантів перекладів від різних перекладачів.

9. Кур’єрська доставка. Для всіх наших клієнтів діє кур’єрська доставка по Києву. Наш кур’єр може приїхати до Вас забрати оригінали документів, а після виконання перекладу та завірення його необхідно повернути Вам виконані переклади разом з оригіналами документів.

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання по телефонам:
+38 (044) 222-57-15
+38 (095) 250-35-60
Або надсилайте документи нам у пошту в будь-якому зручному для Вас форматі:
office@byuro-perevodov.com.ua