Переклад носієм мови, вартість, Київ

Переклад носієм мови – це дуже важлива послуга при перекладі документів зовнішнього користування та для перекладу документів іноземною мовою. Важливість даної послуги полягає в тому, що переклад тексту, який виконується українським фахівцем приблизно в 70%, є дуже “грубим” для сприйняття іноземними користувачами. Іншими словами, вони одразу зрозуміють, що текст, який вони читають це переклад. Це не страшно, коли йдеться про маленькі технічні тексти, про договори або обмін інформацією зі своїми іноземними партнерами. Але, якщо вам потрібний переклад каталогу або переклад презентації, варто замовити додаткову вичитку носієм мови в бюро перекладів.

>

У разі замовлення послуги переклад документів українською або російською не вимагається залучення носія мови, оскільки такий переклад здійснюють українські дипломовані перекладачі, які є носіями як російської, так і української мови.

Ми виконуємо переклад носієм мови будь-якою із зазначених мов у розділі ціни на переклад. Якщо Ви не знайшли необхідну мову в розділі ціни на переклад, то надішліть запит нам у пошту, можливо, ми зможемо підібрати спеціаліста та виконати переклад.

переклад носієм мови, носій мови, англійська, замовити, ціни

Переклад носієм іноземної мови VS український фахівець

Переклад носієм мови на відміну від перекладу, який виконаний дипломованим українським перекладачем, більш зрозумілий іноземному користувачу. Переклад, який виконаний українським перекладачем бюро перекладів InTime він правильний з погляду граматики і лексики, але переклад трохи складний розуміння іноземному користувачеві. Іншими словами, як і всі перекладацькі агенції України, ми виконуємо переклад дослівно, в деяких випадках, коли це дозволяє текст, замінюємо російські/українські фрази ідентичними англійськими. Але таке не завжди можливе.

Ви можете дізнатися більше, хто такий носій мови – за посиланням.

Ми розуміємо, що через ціну на таку послугу зазвичай клієнти відмовляються від неї. Але ми пропонуємо вам можливість виконання перекладу українським фахівцем та вичитування носієм мови. У такому випадку вартість зменшується приблизно на 30% вартості виконання перекладу безпосередньо носієм мови. З іншого боку, терміни перекладу будуть більшими.

Ціна (ціна) на переклад носієм мови

Ціни на переклад носієм мови залежать від мови, складності, терміновості виконання замовлення. Вказати зразковий прайс-лист на дану послугу, на жаль, ми не маємо можливості. Причиною цього є те, що для більшості таких замовлень ми погоджуємо вартість безпосередньо з перекладачем, а потім вже оголошуємо її клієнту. Це дозволяє нам надавати цю послугу за досить демократичною ціною.

Але, щоб хоч якось зорієнтувати вартість ми наведемо приблизні ціни на переклад носієм мови на англійську. Англійською мовою ми пропонуємо виконання перекладу українським спеціалістом, за тарифами, які вказані в прайс-листі, а далі вичитування носієм мови – вартість вичитки від 7 дол./1 умовна сторінка. При перекладі безпосередньо носієм вартість складає від 14 дол./1 сторінка. Для німецької мови вартість перекладу становить – 15 євро за сторінку, те саме стосується більшості європейських мов.

Як раніше уточнювалося, переклад носієм мови дорожче, ніж звичайний переклад, але є вихід з цього положення. Ви можете замовити переклад тексту за звичайним тарифом та окремо вичитування перекладу носієм мови. Вичитування перекладу носієм мови більш дешева послуга і за якістю така сама, як і переклад, але переклад і додаткова вичитка носієм мови займе більше часу, ніж здійснення лише перекладу.

Ціни на переклад носієм мови та вичитування

Назва послуги Вартість послуги
Переклад носієм мови від 16 дол./1 сторінка
Вичитування носієм мови від 8 дол./1 сторінка
Засвідчення печаткою бюро 25 грн./1 документ
Доставка документів від 50 грн.
Верстка документів (оформлення 1 до 1 з оригіналом для pdf файлів і т.д.) від 50 грн./1 фактична сторінка документа
Терміновий переклад носієм мови 1,5-2 тариф від стандартної ціни
Нотаріальне засвідчення перекладу

Замовити переклад носієм мови

Щоб замовити переклад на англійську носієм мови або іншою мовою Вам необхідно надіслати документи нам у пошту і протягом 15 хвилин ми дамо Вам відповідь щодо вартості перекладу , і навіть за термінами виконання перекладу. Такий переклад, наприклад, переклад на англійську носієм мови оцінюється, виходячи з терміновості перекладу, складності перекладу, а також залежно від додаткових вимог до перекладу. Дуже важливо уточнювати всі необхідні вимоги на початок перекладу. Якщо вимоги до перекладу будуть змінені, ми будемо змушені перерахувати терміни виконання перекладу та вартість перекладу.

Зверніть увагу, що відправивши документи нам у пошту на рахунок вартості перекладу носієм мови ми відповімо Вам про вартість та терміни виконання протягом 1 години, тому що ми будемо змушені уточнити можливість виконання перекладу у носія мови. Ми, звичайно, постараємося відповісти Вам якнайшвидше. Також терміновий переклад документів носієм мови ми не можемо виконати, мова йдеться про терміновий переклад день у день. Переклад великого обсягу наступного дня ми можемо виконати. Вартість перекладу та терміни виконання перекладу Ви можете дізнатися, надіславши документи нам у пошту або заповнивши форму онлайн замовлення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання по телефонам:
+38 (044) 222-57-15
+38 (095) 250-35-60
Або надсилайте документи нам у пошту в будь-якому зручному для Вас форматі:
office@byuro-perevodov.com.ua