На даний момент у Києві, та й по всій Україні? є дуже багато Бюро перекладів, що пропонують свої послуги. Але, на жаль, виходячи з нашого досвіду роботи – не всі надають дійсно професійний переклад.

За довгі роки роботи у сфері перекладів, нам уже неодноразово доводилося виправляти та переробляти у терміновому порядку документи для клієнтів. Іноді наші співробітники залишаються «в шоці», побачивши, що видають деякі «шарашкині контори» за переклад.

Офіційний переклад – це насамперед якість

Для того, щоб не витратити час, ¦гроші, а головне – свої сили даремно, і отримати дійсно професійний переклад, Вам необхідно приділити буквально кілька хвилин для того, щоб вивчити Бюро перекладів, якому Ви довіряєте свої документи.

Зверніть увагу, що Бюро перекладів, які надають офіційний переклад своїм клієнтам, завжди пропонують виконати тестовий переклад, оскільки впевнені, що він буде високої якості і обов’язково Вам підійде.

За довгі роки роботи, ми вивели для себе формулу дійсно професійного перекладу, яку невідступно слідуємо, і яка щоразу дає очікуваний результат.

Офіційний переклад від агентства перекладів InTime

Тут все просто: ми працюємо не просто з дипломованими перекладачами, а з перекладачами, які вміють досвід проживання в країні, мовою якої вони перекладають, не менше двох років! А це саме той фактор, від якого залежить не тільки висока якість перекладу, але його доступність носіям мови. Завдяки цьому ми отримуємо не тільки професійний, а й локалізований переклад, що, погодьтеся, має значення.

Другою складовою професійного перекладу є редактори, про які, на жаль, часто забувають у інших Бюро, що є помилкою.

Таким чином, ми досягаємо стандартів якості не лише України, а й світу. Наші переклади приймають у посольствах, перекладені нами договори підписують у всьому світі, користуючись технічними пристроями, люди керуються інструкціями, що перекладалися у нашому Бюро перекладів! Щодня, ми допомагаємо науковцям, ділимося своїми досягненнями та відкриваєте для себе нові. Це і є професійний переклад, і це той показник успіху, якого ми прагнемо щодня.