Ми пропонуємо професійні послуги перекладу документів з/на найбільш поширені мови, такі як англійська, іспанська, французька, італійська, німецька, арабська, польська та шведська; також з/на українську/російську. Наша команда лінгвістів подолає переклад документів будь-якої складності, з урахуванням мовних особливостей! Ми дбаємо про наш імідж: ми  гарантуємо конфіденційність та безпеку Вашої інформації.

Замовити прорахунок вартості перекладу

Наше бюро перекладів Київ « InTime» є експертом у виконанні офіційних перекладів та засвідченні перекладених документів.

Переклад офіційних документів клієнтів є щоденною частиною нашого бізнесу, і ми здійснюємо кожен переклад з максимальною увагою до деталей, що так необхідно під час роботи з офіційними документами.

Приклади документів, які ми можемо перекласти:

При наданні послуги нотаріального завірення переклад ми засвідчуємо, що переклад є справжнім уявленням оригіналу. Якщо Вам потрібний завірений переклад для використання за межами України (включно з посольствами інших країн в Україні), Ви можете бути впевнені, що наш рівень достатній для ваших запитів, навіть у випадках, коли необхідне нотаріальне засвідчення документації.

Наше бюро перекладів відрізняється своїм професіоналізмом, якістю та швидкістю обслуговування клієнтів! Також Вас приємно здивують наші низькі ціни на переклад  якість зберігається на найвищому рівні!!

Ми надаємо переклад стандартних документів таких видів:

Пам’ятайте, що в нашому бюро якість завжди на першому місці!

Також зверніть увагу, будь ласка, що ми надаємо також терміновий переклад стандартних документів, а також терміновий нотаріальний переклад стандартних документів.