Способи оплати послуг перекладу

  • Поповненням картки у будь-якому відділенні Приват-банку або через Приват24;
  • Оплата на карту Monobank;
  • Оплата на безготівковий рахунок з ПДВ;
  • Оплата готівкою в офісі Бюро перекладів InTime;
  • PayPal;
  • TransferGo тощо;
  • Оплата на р/р ФОП (3я група без ПДВ)

Кожен з перерахованих вище способів оплати має свої особливості і вимагає додаткові дані для здійснення платежу. Для того, щоб отримати необхідні дані – напишіть нам запит у пошту – office@byuro-perevodov.com.ua. У листі у відповідь ми надішлемо вам всі необхідні дані.

Як замовити переклад

Виходячи з того, який саме вам потрібен переклад, які необхідні терміни перекладу тощо. Ви можете замовити переклад кількома способами. Наприклад, якщо переклад вам потрібен лише в електронному вигляді, ви можете надіслати документи нам на пошту або заповнити форму онлайн замовлення. Надіславши документи, зачекайте відповідь, яка прийде протягом 15 хвилин. Якщо вам необхідно зателефонувати, щоб уточнити умови перекладу, вкажіть про це в листі. В іншому випадку, ми надішлемо відповідь вам у пошту, а також надішлемо смс повідомлення про те, що відповідь на Ваш запит був надісланий Вам до пошти.

Якщо переклад вам потрібен із засвідченням, то ви можете надіслати документи також на електронну пошту, а оригінали документів, якщо засвідчення перекладу вам необхідно до оригіналів документа або нотаріальної копії, підвезти або надіслати їх нам кур’єром до офісу. Якщо завірені документи вам потрібні в електронному вигляді, ми можемо надати вам скан-копії документів.

Таким чином, є два варіанти, як замовити письмовий переклад документів:

  1. 1) выслать документы нам в почту
  2. 2) отдать документы нам в офисе.

Як розраховується вартість перекладу

Вартість перекладу розраховується, виходячи з кількості умовних сторінок у документі та актуального тарифу на переклад. За одну умовну сторінку прийнято 1800 символів з пробілами та розділовими знаками. Актуальні ціни на переклад можна переглянути в розділі Ціни на переклад. Націнка за складність перекладу або, іншими словами, за тематику перекладу зазвичай становить 5%-10% вартості перекладу документів загальної тематики такого ж обсягу. Щоб дізнатися вартість перекладу, надішліть документи нам у пошту.

Завірений переклад документів

Існує два види засвідчення перекладу: Нотаріальне засвідчення перекладу та засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів. Кожен із цих видів має свої особливості. Щоб дізнатися більш детально про вартість завірення, терміни виконання та яке саме запевнення Вам потрібно, Ви можете переглянути відповідні розділи нашого сайту.

Додаткові інформаційні статті