Переклад статей для Scopus

перевод статей для scopusПереклад статей для Scopus англійською мовою виконується залежно від тематики статті відповідним спеціалістом. Наприклад, переклад статті медичної тематики – медичним перекладачем, економічною – перекладачем економічних текстів тощо. Це необхідно не тільки для того, щоб знизити вартість послуг та прискорити процес перекладу, але й для того, щоб забезпечити високу якість перекладу.

Бюро перекладів InTime вже більше 10 років на ринку перекладацьких послуг України і ми розуміємо, що нашим клієнтам важлива якість, у 90% замовлень саме якість відіграє основну роль, тому ви завжди можете замовити тестовий переклад, про який ви можете прочитати в кінці статті.

Ціни на переклад статей для Scopus

Переклад статті на англійську мову для Scopus оцінюється за підвищеним тарифом, оскільки тексти статей зазвичай підвищеної складності. Що це означає? – Це означає, що до звичайного тарифу, який вказано на сторінці ціни, додається коефіцієнт підвищеної складності, який, залежно від тематики, може варіюватися від 10% до 25%. Переклад на англійську статей для Scopus можна оцінити за тарифом загальної тематики, якщо ви готові пожертвувати термінами виконання перекладу. Наприклад, якщо вам потрібний переклад статті на 10 сторінок стандартний термін виконання 2 дні, а при наданні знижки може зайняти до 4 днів.

Нижче наведено основні послуги та вартість даних послуг. Оскільки ціни часто можуть змінюватися в залежності від зовнішніх факторів, з актуальними цінами ви можете ознайомитись за посиланням– ціни на переклад.

Назва послуги Вартість
Переклад 1 сторінки статті на англійську від 125 грн.
Вичитування носієм мови від 250 грн./1 сторінка
Переклад носієм мови від 500 грн./1 сторінка
Вичитування готового перекладу 70% від вартості перекладу

*1 сторінка – 1800 символів з пробілами.

Термін виконання перекладу статті для Scopus

Термін виконання залежить від кількох факторів, а саме:

  1. Складність тексту,
  2. Обсяг статті,
  3. Необхідні терміни виконання (терміновість),
  4. Додаткові вимоги до замовлення

Переклад для Scopus виконується завжди спеціалізованими перекладачами, тому уточнити точний термін виконання без погодження з перекладачами ми не можемо, але для попереднього розуміння можливих термінів виконання ви можете приймати за розрахункову швидкість 5 умовних сторінок у робочу добу. 1 умовна сторінка – 1800 символів із пробілами, тобто за добу перекладач може виконати 9000 символів.

Тестовий переклад

Тестовий переклад необхідний для перевірки якості перекладу статті для Scopus до оформлення замовлення. Щоб його замовити необхідно надіслати документ до пошти, ми оцінимо вартість замовлення та розрахуємо термін виконання. Якщо вам підійдуть умови замовлення, ви можете попросити виконати 1 вибрану сторінку як тестове замовлення. Він буде виконаний наступного дня, і він не оплачується.

Як замовити послуги переклад

Переклад статей для Scopus замовляється онлайн у більшості випадків, а саме в 99% випадків замовити перекладу клієнти віддають перевагу онлайн способу. Щоб замовити переклад статті, ви можете надіслати нам файл на переклад у пошту, через месенджер або через чат на сайті. Протягом 15 хвилин ми надамо вам детальну відповідь із зазначенням вартості та термінів виконання перекладу. Бажано вказувати, що переклад виконується для Scopus, це спростить і зробить ефективнішим підбір перекладачів.